Termofor Termofoxi LISEK Pestki wiśni Mom's Care

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Hencz Toys
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
48,90 zł

Termofoxi – cieplutki pomocnik każdej mamy!

         

Lisek, urocza przytulanka i termoforek w jednym, ukoi ból, utuli do snu a także stanie się cieplutkim przyjacielem Twojego maluszka. Piękny design, to nie tylko ozdoba, ale i stymulacja zmysłów dziecka dzięki kontrastowym elementom, metkom i rozgrzewającemu wnętrzu.

                                                                                                                          

Pomocy między innymi przy:

- kolce niemowlęcej

- bólu gardła i gorączce

- stłuczeniach i urazach

- rozgrzewających masażach

 

 Suchy termofor wykorzystujący naturalne właściwości pestek wiśni, to kojąca przytulanka dla maluszków. Łączy w sobie tradycyjne właściwości termoforów i cechy zabawki multisensorycznej – szeleszczące elementy, wszyte barwne metki, przyjemny w dotyku materiał. To wszystko sprawi, że dziecko będzie czuło się bezpiecznie nawet w słabsze dni.

 

 

Rozmiar: 32cm

Wiek: 0+

Miejsce produkcji: Polska (ręcznie szyty)

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Ustawioną na 450W mikrofalą rozgrzewaj pestki wiśni przez 2 minuty.

Ekologiczny wkład liska zapewni Twojemu dziecku kojąco ciepło zgodne z naturą.

 

Wskazówki odnośnie bezpieczeństwa:

  • Nie należy stosować nagrzewań przy ostrych chorobach zapalnych i chorobach z towarzyszącą gorączką, egzemach, chorobach serca i żył, guzach i raku.
  • Należy zachować ostrożność, gdy produkty z pestkami wiśni są używane przez dzieci albo niemowlęta tak, aby szwy pozostały w stanie nienaruszonym. Jeśli pestki  wydostaną się z poduszki istnieje niebezpieczeństwo połknięcie i uduszenia się.  
  • Nie podgrzewać pokrowca! Należy koniecznie stosować się do zalecanego czasu podgrzewania. Podgrzewanie dłużej niż to zalecane może doprowadzić do zniszczenia poduszki (niebezpieczeństwo zajęcia się płomieniem). Należy kontrolować proces podgrzewania.
  • Nie podgrzewać w przypadku, gdy poduszka jest wilgotna. Przed ponownym podgrzaniem należy ją schłodzić. W celu uzyskania przyjemnego ciepła, należy regularnie kontrolować temperaturę poduszki. Zaraz po podgrzaniu rozprowadzić temperaturę równomiernie po całej poduszce, lekko ją strzepując.
  • Podczas pierwszego podgrzania na powierzchni poduszki może pojawić się  wilgoć, która jednak zniknie podczas kolejnych podgrzewań.