Nosidło ergonomiczne BONDOLINO Popelina Grey & STAR

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Bondolino
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
430,00 zł


CZYM RÓŻNI SIĘ BONDOLINO® OD INNYCH NOSIDEŁ:

1. BONDOLINO® to pierwsze nosidło wykonane z materiału tkanego skośnokrzyżowo - tego samego, z którego są produkowane chusty wiązane Hoppediz® opatrzone oceną bardzo dobrą (sehr gut) w niezależnych testach konsumenckich ÖKO-Test. Ma wyjątkowe cechy, dzięki którym dopasowuje się optymalnie do ciała dziecka i noszącego jak chusta wiązana. W BONDOLINO® masz dziecko blisko siebie jak w chuście.

2. BONDOLINO® od innych nosidełek odróżnia szerokie siedzisko między nóżkami malucha. Dzięki szerokiemu siedzisku niemowlę noszone w BONDOLINO® zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, przez co wspomaga się zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek podczas noszenia z przodu lub z tyłu.

3. BONDOLINO® jest bardzo proste w obsłudze, ponieważ bardzo szybko się je wiąże. To się podoba szczególnie Tatusiom!

4. Dzięki szerokim, wypełnianym pasom BONDOLINO® dopasowuje się świetnie także w okolicach szyi. Jest bardzo wygodne w noszeniu, nie uciska i nie wrzyna się. To nosidło dba o plecy noszących rodziców- także przy dłuższym noszeniu cięższych dzieci!

5. BONDOLINO® nie ma żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych. W komforcie noszenia i możliwościach dopasowania przypomina chustę wiązaną, jest jednak o wiele łatwiejsze w użyciu.

6. Przemyślany design BONDOLINO® przemawia także do tych rodziców, dla których chusta wiązana jest zbyt skomplikowana lub zbyt alternatywna.

7. Dzięki starannemu wykończeniu (dokładnie sprawdzonym wszystkim elementom), specjalnemu materiałowi, z którego produkowane są chusty wiązane i swojej ergonomicznej formie BONDOLINO® bardzo przypomina chustę wiązaną.

8. Gdy BONDOLINO® się pobrudzi, można je łatwo wyprać w pralce w 40°C.

9. Do każdego nosidełka BONDOLINO® dołączona jest szczegółowa instrukcja noszenia dziecka z przodu i na plecach.


WASZE WCZEŚNIEJSZE PYTANIE DOTYCZĄCE TEGO PRODUKTU:

jaka jest różnica między nosidełkiem Bondolino zwykłym (standard), a nosidełkiem popelina. Czy jest różnica w zakładaniu w tych nosidełek?

Nosidełka zwykłe i z popeliny są identyczne w konstrukcji, zakłada się je tak samo wygodnie. Popelina to lżejszy materiał bawełniany. Nosidełka typu standard są uszyte z bawełny tkanej splotem skośnokrzyżowym - dokładnie takiej jak chusty tkane. Bondolino standard są uniwersalne, całoroczne. Bondolino popelina nadają się na cieplejsze pory roku lub wtedy gdy dziecko albo noszący bardziej pocą się podczas noszenia i potrzebują nosidełka bardziej przewiewnego.