ManyMonths Śpiworek z wełny merynosów wielofunkcyjny od urodzenia do 1,5 roczku

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: ManyMonths
Dostępność:
Czas realizacji: 24h
szt.
259,00 zł
Śpiworek z wełny merynosów finlandzkiej firmyW trosce o zdrowy sen najmłodszych ManyMonths proponuje śpiworek z wełny merynosów z przedłużką. Jest to genialne ubranko, które będzie pasowało od urodzenia aż do wieku 1,5 roczku maluszka i cały czas spełni swoją rolę.


100% wełna merino to najwspanialszy materiał na ubranka niemowlęce. Naturalnie skręcone włókna wełny merino powodują cyrkulację powietrza i utrzymują temperaturę ciała dziecka na optymalnym, komfortowym poziomie, nie dopuszczając do przegrzania lub wychłodzenia. Wełna jest to materiał oddychający i chłonny - może wchłonąć do jednej trzeciej swojej wagi bez dawania odczucia wilgoci. Przydaje się to kiedy pieluszka wycieknie lub gdy ubranko zamoczy sie podczas np. jedzenia czy ulewania. Z ManyMonths mamy pewność że skóra naszego dziecka pozostanie ciepła i sucha. Śpiworek wełniany pomaga regulować temperaturę ciała, utrzymując ją na poziomie optymalnym i komfortowym.

Śpiworek posiada długie rękawy, mankiety, które można podwinąć. U dołu posiada przedłużkę dopinaną na napki, co powoduje że będzie pasował na niemowlę od rozmiaru 62 cm, do 1,5 letniego malucha, a także powyżej (wówczas jako koszulka nocna). Śpiworek posiada także regulację szerokości przy dekolcie. Idealny także na spacerki w wózku, kiedy maluszek potzrebuje cieplutkiego okrycia. W genialnym śpiworku ManyMonths Twój maluszek już więcej nie zmarznie rozkopany w nocy, a kiedy będzie starszy śpiworek po odpięciu dołu, posłuży mu jako koszulka nocna. Ubranko to ogrzeje Twoje dziecko przez conajmniej dwie zimy!

Zainwestuj w jakość, naprawdę warto. Kilka zł dziennie to niewysoka cena za ciepło i spokojny sen maluszka.

Materiał: 100% naturalna wełna merino, pozyskiwana od owiec hodowanych w sposób humanitarny (non-mulesing).
 
Jak prać wełnę merino?

WASZE WCZEŚNIEJSZE PYTANIE DOTYCZĄCE TEGO PRODUKTU:

Jakiej dokładnie długości jest śpiworek?

Śpiworek ma dwie długości. Bez dopinki długość od szyjki do końca wynosi: 54 cm, natomiast gdy przypniemy dopinkę długość śpiworka wynosi: 75 cm.