LULLALOVE SuperZabawka / Termofor MR B na kolkę

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Lullalove
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
szt.
89,90 zł

SuperZabawka MR B to połączenie funkcjonalności i pięknego designu - a przy tym najlepszy przyjaciel Twojego maluszka.

Milutki miś posiada kontrastowe kolory - to dzięki nim wpływa tak pozytywnie na rozwój Twojego dziecko. Kolorowe metki i szeleszczące elementy to dodatkowa sensoryczna zabawa! Ale to nie wszystko: do misia MR B możesz włożyć ciepły wkład. Dzięki temu będzie pomagać Twojemu dziecku nie tylko w chwilach zabawy, ale też podczas kolek. Stosować termofor można zaraz po odpadnięciu pępowiny.

 

Sekretem wkładu grzejącego jest patyczek - po jego zgięciu uwalnia się cudowne ciepło, które osiąga nie więcej niż 54 stopnie Celsjusza. Kieszeń izoalcyjna MR B sprawia, że temperatura utrzymuje się do godziny, nie zrobi też krzywdy dziecku. Wkład jest nietoksyczny.

 

Pamiętaj, aby sprawdzać reakcję dziecka na temperaturę. Nie zostawiaj go samego z grzejącym termoforem. Używanie z wkładem tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nie kładź termoforu na pieluszce wielorazowej/pampersie, ponieważ może spowodować to odparzenia.

KOD: P_MRB

 

 O firmie LULLALOVE

  • Studio projektowe tworzące designerskie produkty, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność;
  • LULLALOVE ułatwia codzienność rodzicom i przy tym sprawia przyjemność dzieciom;
  • Projektanci LULLALOVE ukończyli studia na Uniwersytecie Edynburskim na wydziale projektowania, mają wieloletnie doświadczenie i uznanie klientów w Polsce i Europie.