Chusta Hoppediz Kairo 4,6m

(kliknij na gwiazdki aby napisać recenzję)
Producent: Hoppediz
Dostępność:
Produkt dostępny - Zamów Dziś Wysyłka w 24h
Czas realizacji: 24h
szt.
Cena katalogowa:260,00 zł
Rabat: -39,00 zł
221,00 zł

ZALETY CHUST HOPPEDIZ:

1. Skośnokrzyżowy sposób tkania nadaje chustom Hoppediz szczególną i równomierną rozciągliwość w obydwu skosach. Tym samym chusta może się optymalnie dopasować do ciała dziecka i osoby noszącej i podpierać plecki dziecka niczym "druga skóra".

2. W osnowie i wątku zastosowano wysokiej jakości skręcona przędzę. To wspiera rozciągliwość na skos i wytrzymałość tkaniny oraz zapewnia najwyższa trwałość.

3. Chusty Hoppediz otrzymały najwyższą notę w ocenie ekspertów renomowanej, niezależnej organizacji OKO-Test.

4. Chusty Hoppediz posiadają filtr przeciwsłoneczny UV

5. Chusty Hoppediz są wyposażone w bardzo praktyczną kieszonkę zamykaną na rzepy idealną do włożenia drobiazgu jak smoczek, mała maskotka, telefon.

6. Aby ułatwić wiązanie chusty jej brzegi zostały utkane w kolorach kontrastowych. dzięki temu są łatwiejsze do odnalezienia, gdy chcemy chustę dociągnąć. Dodatkowo chusty Hoppediz posiadają 2 małe naszywki ułatwiające odnalezienie środka. Końce chusty są ścięte skośnie/ równolegle, tak aby ładnie układały się po zawiązaniu.

7. Nieprzetworzone przędze są farbowane przed tkaniem, dzięki czemu kolory są na długo i dobrze utrwalone. Tym samym chusty Hoppediz wyglądają jak nowe również po wielu praniach. Użyte przędze nie są wybielane ani chemicznie bądź w inny sposób uszlachetniane.

8. Do każdej chusty dołączona jest wspaniała, wyczerpująca, bardzo przystępnie napisana instrukcja w języku polskim, pokazująca kilkanaście wiązań. Chusta zapakowana w oryginalne pudełko wraz z instrukcją wiązania w języku polskim.